Haberler

MEÇİKOĞULLARI FORD PLAZADAN ÖRNEK DAVRANIŞ

14 Mart tıp bayramı olması nedeniyle Bucak'ta faaliyet gösteren Meçikoğulları Ford Plaza İnsan kaynakları Müdürü av. Aslı Meçikoğlu ve satış danışmanı Fadime Uçar , Bucak Devlet hastanesi, Özel Lider Hastanesi,1,2 ve 3 nolu Sağlık Ocakları, Eczaneler, 112 Acil Servisleri, Toplum Sağlığı Merkezi ve Veterinerler Birliği'nde görev yapan  tüm sağlık personelini ziyaret ederek tüm tıp çalışanlarının bu özel gününü kutladı.

Meçikoğulları Ford Plaza çalışanlarından oluşan bir ekip, Bucak Devlet hastanesi, Özel Lider Hastanesi,1,2 ve 3 nolu Sağlık Ocakları, Eczaneler, 112 Acil Servisleri, Toplum Sağlığı Merkezi ve Veterinerler Birliği'nde görev yapan  tüm sağlık personeline  karanfil dağıttı. 14 Mart tıp bayramını kutlayan ve sağlık personeline bu önemli günde özel olduklarını bir kez daha hissettiren Meçikoğulları Ford Plaza, vatandaşlardan da takdir topladı. 

Meçikoğulları Ford Plaza İnsan kaynakları Müdürü av. Aslı Meçikoğlu ve satış danışmanı Fadime Uçar  yaptıkları açıklamada "İnsan hayatını kurtaran ve en acil durumlarda fedakarca görev yapan sağlık personeline her zaman minnettarız. Bu nedenle 14 Mart Tıp Bayramı'nda onları bir nebze mutlu ettiysek bizim için en büyük mutluluktur. Tüm sağlık çalışanlarının bu özel gününü kutlar, onların sağlık ve huzur dolu yıllar geçirmesini temenni ederiz"ifadeleri kullanıldı.